Temat: Tour de Pologne - październik 2011

UWAGA! Liderzy Wellbiznes ruszają w trasę po Polsce, aby rozpocząć nową hybrydową fazę biznesu Kyäni w Polsce.

  • 12 października - WROCŁAW
    13 października - POZNAŃ
    14 października - ŁÓDŹ

W trasę ruszają: Jacek Dudzic, Michał Andrzejczak i Tomasz Damian.

W każdym z wymienionych miejsc będziemy prowadzić spotkania indywidualne, a także prezentacje produktów i biznesu dla osób zainteresowanych.

Dodatkowo w dniu 15 PAŹDZIERNIKA w ŁODZI w Hotelu Ambasador Centrum odbędzie się ogólnopolskie szkolenie Kyäni połączone ze szkoleniem dla liderów (sobota wieczór i niedziela do 15:00).

Już za kilka dni zostanie ogłoszony dokładny program spotkań.

2

Odp: Tour de Pologne - październik 2011

Tak jest! Hybryda atakuje Polskę. To jest właśnie czas gdzie możemy zbierać żniwo. Postanowiliśmy zrobić coś, czego jeszcze nikt nie zrobił w Polsce na taką skalę. Postanowiliśmy zacząć robić ten biznes HYBRYDOWO! Co to oznacza?

Otóż wiele osób nie radzi sobie w biznesie internetowym albo po prostu woli tak zwany mlm tradycyjny. My nie chcemy się zamykać tylko na jedną metodę gdyż tak naprawdę najlepiej działają one synergicznie. Teraz włączamy TURBO przyspieszenie!

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów ! Zapraszam wszystkich do wysyłania mailingów do swoich list z takim pokazaniem biznesu oraz zapytaniem jak to się podoba. Można skopiować ten tekst i wysłać.

A to dopiero początek - już wkrótce ruszamy w Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i innych większych miastach aby odcisnąć silny znak w naszym rodzimym MLM!

Dziś natomiast o 20 30 na webinarze internetowym pokażę nowe możliwości. Pokażę jak każdy bez problemu może zarabiać co najmniej 5000 zł pasywnego dochodu po 4 miesiącach pracy z nami. Każdy - wystarczy tylko chcieć i przyjść dziś o 20 30 na moją prezentację :

http://wellbiznes.pl/prezentacja

- kliknij w link i zaloguj się imieniem i nazwiskiem  - hasło nie jest wymagane .

3

Odp: Tour de Pologne - październik 2011

Osoby, które chcecie umówić na spotkanie ze mną, Tomkiem i/lub Michałem należy skierować na następującą stronę: http://www.wellbiznes.pl/jacek-dudzic-rusza-w-polske/