UWAGA - W LINK TRZEBA KLIKNĄĆ I NA KONIEC LINKU PODAĆ NR SWÓJ DYSTRYBUTORA !!! Skopiowany się źle edytuje i nie działa - wystarczy jednak kliknąć w niego i dodać nr. dystrybutora ...

Pełny link wygląda tak https://extranet.securefreedom.com/kyan … strybutora - pozyższy Jacka się źle kopiuje :-) Pozdrawiam

3

(3 odpowiedzi, napisanych Wellbiznes z Kyäni)

Mój wylot 20 września 2012 z lotniska Warszawa Modlin - 19:25 przylot na miejsce Sztokholm Skavsta 21:00 , powrót ze Sztokholm Skavsta w niedzielę 23 września o 21:30 przylot do Warszawa Modlin o 23:00 ... Cena biletu za osobę 108 zł zamawiane w : http://wizzair.com/pl-PL/Search . Pozdrawiam i do zobaczenie

Ps. Hotel 3 gwiazdkowy, 4 km od centrum na tą chwilę 726 zł ... Czekam na ustalenia hotelu z Kyani ...

4

(2 odpowiedzi, napisanych Wellbiznes z Kyäni)

Tak jest! Hybryda atakuje Polskę. To jest właśnie czas gdzie możemy zbierać żniwo. Postanowiliśmy zrobić coś, czego jeszcze nikt nie zrobił w Polsce na taką skalę. Postanowiliśmy zacząć robić ten biznes HYBRYDOWO! Co to oznacza?

Otóż wiele osób nie radzi sobie w biznesie internetowym albo po prostu woli tak zwany mlm tradycyjny. My nie chcemy się zamykać tylko na jedną metodę gdyż tak naprawdę najlepiej działają one synergicznie. Teraz włączamy TURBO przyspieszenie!

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów ! Zapraszam wszystkich do wysyłania mailingów do swoich list z takim pokazaniem biznesu oraz zapytaniem jak to się podoba. Można skopiować ten tekst i wysłać.

A to dopiero początek - już wkrótce ruszamy w Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i innych większych miastach aby odcisnąć silny znak w naszym rodzimym MLM!

Dziś natomiast o 20 30 na webinarze internetowym pokażę nowe możliwości. Pokażę jak każdy bez problemu może zarabiać co najmniej 5000 zł pasywnego dochodu po 4 miesiącach pracy z nami. Każdy - wystarczy tylko chcieć i przyjść dziś o 20 30 na moją prezentację :

http://wellbiznes.pl/prezentacja

- kliknij w link i zaloguj się imieniem i nazwiskiem  - hasło nie jest wymagane .