1

Temat: Auto responder

Witam
ustawiłam kampanie na Fan page do tworzenia listy i mam prośbę dlaczego jako pierwsza wiadomość po zapisaniu się  ns listę  przychodzi coś takiego z GVO:

A New 'Tanie Spotkanie Fan Page' Subscriber Just Opted In
Campaign: Tanie Spotkanie Fan Page
Status: ACTIVE

Custom Fields

Custom1:
Custom2:
Custom3:
Custom4:
Custom5:
Custom6:
Custom7:
Custom8:
Custom9:
Custom10:

Great job!!

jak to skasować te custom1-10 ?

Drugie pytanie

Jak w auto responderze GVO przypisać daną wiadomość follow up do konkretnej listy?

Ewa

Ostatnio edytowany przez evebso (15 01 2012 16:34:11)

2

Odp: Auto responder

Przede wszystkim wyłącz sobie to powiadomienia, bo bez sensu jest zaśmiecać sobie skrzynkę. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, czy da się edytować te systemowe powiadomienia.

Po drugie, wybierasz sobie kampanię w prawym rogu z rozwijanego menu i wszystko co potem robisz jest przywiązane do tej konkretnej kampanii. Po prostu dodajesz nowy follow-up, ustawiasz liczbę dni opóźnienia i wiadomość zostanie przypisana do tej kampanii, która aktualnie jest wybrana (= której nazwa się wyświetla).

3

Dziękuję Jacku za odpowiedź.
Niestety nie znalazłam opcji wyłączania tych powiadomień systemowych.
Druga część pytania jest już dla mnie jasna
pozdrawiam
Ewa

4

Ewo, w trakcie tworzenia formularza masz taką opcję. Musisz wejść do edycji swojego formularza i odznaczyć odpowiednie pole.

5

Podczepię się do tematu.

Pod mejlem wysłanym do kogoś jest informacja o tym, że może się wypisać. Zazwyczaj jest to napis "Wypisz się" lub coś podobnego, który jest aktywnym linkiem.

U mnie jest to zwykły tekst, a link jest pod spodem. W dodatku jest on długi i zaburza mi strukturę strony. Jak to poprawić?

Ostatnio edytowany przez turim (01 02 2012 13:21:50)

6

W ustawieniach danej kampanii można zmieniać tekst linku do wypisania się z listy.

7

Wiem ze się da, ale jak zrobić by ten tekst był linkiem?

8

A nie jest? Powienien być. Zgłoś ten problem do Supportu.

9

Zapisanie się jest. Wypisanie wygląda tak:

Wypisz się z kursu
ww.gvomail.com/unsubscribe.php?k=13c5a57f43bfa24f8dc238f4b912435&fk=e7c4cc03d04e9bda39baa838b3de403b057f2a3bb887ea6d2cfe7f2202fb1dd116548f65da3e6eb38c8602db93c347

Czy jak ktoś potwierdza uczestnictwo, to po kliknięciu na link musi on wyrzucać do strony GVO?

Ostatnio edytowany przez turim (06 02 2012 02:22:01)

10

powinien zostać przekierowany na stronę gdzie jest do wyboru kampanie i z której chcesz sie wypisać. Musisz potwierdzić chęć wypisania się

11

Kolejny problem: szablon do wordpressa chyba nie akceptuje mi formularzy, bo usuwa części <input>. Wina szablonu czy moja?

12

trudno osądzić

WP raczej przyjmuje formularz przynajmniej w moim przypadku wszystko zawsze przyjmował. Musisz zrobić ctrl+a na kodzie formularza ctr+c a pozniej w wordpress w zakladce html (wazne musisz przelaczyć na html ) ctrl+v

13

turim napisał/a:

Kolejny problem: szablon do wordpressa chyba nie akceptuje mi formularzy, bo usuwa części <input>. Wina szablonu czy moja?

Ja mam podobny problem, kiedyś bawiłem sie z blogami bloggera i nie bylo problemu a w wordpressie jakos mi to ucina do połowy formularz i nie da sie nic wpisać.

Może wordpress zablokował to w podstawowych szablonach, bo sprawdzalem na kilku i mialem to samo, wiec nie wiem czy to ja cos nie umiem czy to przez darmowe szablony.
I zastanawiam sie jakbym kupil jakis szablon to czy bym nie mial z tym problemów.;/

14

Ja bawiłem się wordpresem na blog.pl - może to faktycznie specyfika darmowych szablonów.
Jestem

15

Witam
Mam problem z autorespoderem w kazdej kampanii przy próbie zapisania sie na liste ,wyskakuje mi komunikat brak połaczenia z serwerem.
Abonament mam opłacony.

prosze o szybka pomoc z góry dziekuje

16

czy jest funkcją, która pozwala wysłać wiadomość ze split testem do np 30 osób i później do reszty?
czy jest funkcja, która pozwala wysłać ponowny mailing do osób ktore nie otworzyly maila?