Temat: WAŻNE - PRZECZYTAJ

Forum Wsparcia Zespołu Marketingowego WELLBIZNES zostało założone w celu pomocy jego członkom w prowadzonej działalności biznesowej. Nie jest to miejsce na publikowanie próśb o lajkowanie postów blogowych lub zaproszeń na webinary nie mające żadnego związku z prowadzonymi przez nas zespół promocjami i kampaniami marketingowymi. Tego typu wpisy będą natychmiast usuwane, a autorzy banowani. Bardzo proszę o zrozumienie faktu, iż zaśmiecanie tego forum tego typu wypowiedziami może spowodować fakt niechęci do korzystania z niego ze strony osób, które nie są zainteresowane lajkowaniem oraz braniem udziału we wszystkich możliwych webinarach.

2

Odp: WAŻNE - PRZECZYTAJ

Witam,mam taki problem,nie mogę nagrać filmu w Easy Video Producer,klikam na recording,pojawia się okienko adobe flash player ,klikam zezwól i nic się nie dzieje,program adobe flash player mam zainstalowany,czy ktoś może mi pomóc?

3

Mam pytanie. Gdzie znaleźć adres na FTP ( ogólnego a nie poszczególnych domen ) w GVO ??? Nijak nie mogę tego znaleźć ;(

4

@tyrcek: ogólnego???? Chcesz im na serwer coś załadować? Jeśli chcesz do siebie to musisz mieć konto hostingowe utworzone, a do tego potrzeba domeny.