Temat: Hosting GVO - specyfkacja

Na hostingu wykupionym od GVO w opcji za 9.97 mamy do dyspozycji:
- 70 GB przestrzeni dyskowej do wykorzystania przez 4 domeny
- 200GB transferu do zużycia miesięcznie do wykorzystania przez 4 domeny

W koncie Titanium sprawa się nie zmienia tyle że mamy możliwość zaparkowania większej ilości domen tj, nieskończenie wiele.

Odp: Hosting GVO - specyfkacja

Czy można prosić o więcej informacji jak technicznie z tego wszysktiego korzystac.

chciałabym normalnie korzystac z tego jak hostingu do trzymania stron www. Tymczasem nie mogę sobie poradzić z niczym.

Nie wiem gdzie znaleźć cpanel do zarządzania kontem.

Nie mogę się połączyć z serwerem przez ftp. Cały czas mi pisze zę nie może się połączyć z serwerem. Wpisuje rózne hasła i nic.

Jak mogę polecać to narzędzie z czystym sumieniem jeśli sama sobie nie mogę poradzić?

widzę,że mam ten sam problem,co koleżanka powyżej....  Podpisuję sie również  - prosimy o jasne instrukcje. Stoję drugi dzień w miejscu,

4

Poszukajcie rozwiązanie u Jacka na stronie:
http://www.jacekdudzic.eu/host-then-profits-poradniki

Jest tam dużo ciekawych poradników.

Witam!!!
Koleżanka malgorzatahalina pyta o Cpanel i ftp. Wszystko jest w Account Information >> List Accounts
Tam są wypisane twoje "konta". Do Cpanel logujesz się poprzez ikonkę Cpanel natomiast dane do serwera ftp to:

IP Adres to adres serwera ,
username to twój uzytkownik ftp, 
password czyli hasło to hasło którym logujesz się do gvo.

U mnie na filezilla działa to bez problemu.Sprawdzałem przed chwilą.
Pozdrawiam smile

Dzięki!!!!!!
ja właśnie tak robiłam
ale gdzieś widziałam filmik, gdzie wchodziło sie jakoś inaczej i to mnie zmyliło.

Skoro piszesz że tak ma być to tak ma być - list accounts + ikonka cpanelu

W cpanelu sobie radzę, już nawet bloga sobie zrobiłam.
W sumie można stworzyć taką stronę jak się chce jak na każdym innym hostingu.

Nie ma problemu. W razie czego służę pomocą big_smile

8

Nie znam się na programowaniu. Swoja stronę  www zrobiłam na  Home . Czy   po przetłumaczeniu   strony GVO  na polski mam szanse na  korzystanie z tych narzędzi  ? Czy  najpierw muszę gdzieś  ( i gdzie?)  nauczyć się  obsługiwać   te narzędzia? Jeżeli mam to promować dalej, to będą tacy ludzie jak ja, którzy  chcą  z tego skorzystać, ale nie  potrafią   tego obsługiwać. Czy  Akademia podejmie takie tematy, czy tylko   tematy  o zasadach  promowania i sprzedawania? Bo ja  myślałam,że tu się nauczę  obsługiwać  te narzędzia, a tymczasem  nie wiem  jak do tego się zabrać.

9

Oczywiście, że masz szansę korzystać z narzędzi GVO.

Na tych stronach znajdziesz kilka poradników:

Dokładnie przestudiuj wszystkie filmy i stopniowo zacznij korzystać z narzędzi.
Zobaczysz, że to wcale nie jest takie trudne.

Ostatnio edytowany przez pawelgrzech (21 10 2011 23:57:06)

10

Czy będzie poradnik po polsku jak zarejestrować domenę?  Na stronie CVO  widze,że  tam  sa jakieś opłaty -  czy  to można pominąć? I czy dobrze zrozumiałam, rejestruje sie domeny  juz funkcjonujące? A jeżeli mam domene niehostowaną? I  czy można  stworzyć nową domenę na GVO? 
Czy można liczyć na  porady dla laika, takie ABC dla początkujących, bo jak na razie ,to nie mogę ruszyć. I  miało  być po polsku- to gdzie sie   logować?

Bardzo  proszę o pomoc, bo  jak na razie, to  nie mogę skorzystać zGVO, a chciałabym wreszcie zacząć.

11

Logowanie do systemu tutaj https://gogvo.com/affiliates/login.php i trzeba przejść do edit profile i zmienić język na polski.
Domenę możesz kupić gdzie tylko chcesz nie musisz kupować w gvo. Możesz kupić gdzieś indziej. zmieniając adresy dns w panelu domeny na te z GVo juz mozęsz cieszyć się domeną na hostingu gvo

Wszystko to pokazałem tutaj w tych filmach:

http://forum.wellbiznes.pl/viewtopic.php?id=24