Temat: Autoresponder po polsku - szczegóły

Witam. Przy obsłudze e-respondera nie wiem jak zrobić by:
- podziękowanie po zapisaniu było po polsku (dziękujemy za zapisanie się itd.)
- po rezygnacji z subskrypcji,  było podziękowanie za dotychczasową( w nowym oknie i , że subskryment zostanie usunięty z listy)
- ja wybieram przy opcji podziękowania, to co należy wpisać (custom url) bo też chcę w j. poskim
- czym się różni "strona podziękowań" od "już zasubskrymowana strona podziękowań"
- dlaczego jak ktoś się zapisze, to dostaje maila " join to" zamiast po polsku "witaj ..."
- jak autoresponder zainstalować na stronie głównej (pierwszej) po prawej str. lub inne opcje jak można go wkleić w różne miejsca.
Proszę o zrobienie wideo jak to wszystko obsłużyć i zainstalować, bo na pokazanych filmach nie ma wszystkiego, a zapewne nie jestem jedyną osobą, która ma z tym problem.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

2

Odp: Autoresponder po polsku - szczegóły

w opcji double opt in masz dwie strony. Pierwsza która mówi:

Chłopie wejdź na maila i kliknij w link

Druga strona to jak ktoś kliknie w link i wtedy powinna musie się pokazać thank you page czyli strona z podziękowaniem.
T pierwsza ustawisz swoja poprzez wskazanie custom URL i tam dasz teskt wejdz na maila i blb bla

wiadomość OPT -In czyli tak która będzie kierowała na stronę podziekowan ustawiasasz w menu wiadomości wiadomosci opt-in. W tym samym miejscu ustawisz strone przekierowan tam jest napisane co i jak.
Z wklejaniem formularza to jest wszedzie inaczej i rzeba czasami znac html zeby wkleic go dokladnie gdzie się chce.