Temat: Plan wynagrodzeń GVO

Firma GVO płaci 50% prowizji w pierwszym miesiącu osób bezpośrednio przez Ciebie zarejestrowanych. Załóżmy, że w trakcie jednego miesiąca zarejestrujesz 10 osób – dostaniesz 50% prowizji od nich plus prowizje od wszystkich osób ze swojej grupy, którzy są dłużej niż miesiąc.

http://imagojd.hostthenprofit.com/images/affiliateGraphics.jpg

Od drugiego miesiąca możesz otrzymywać bonusową, 20-procentową prowizję - tzw. bonus dopasowany. Nie tylko otrzymasz standardowe 5% do dziesięciu poziomów w dół, ale też 20% od wypłat zarobionych przez swoich bezpośrednio zasponsorowanych osób, również aż do dziesięciu poziomów pod Tobą. Bonusowa prowizja jest wypłacana tylko członkom o statusie TITANIUM.

Załóżmy, że masz pod sobą czwórkę ludzi, generujących około $5000 zysku miesięcznie. Otrzymujesz więc $5000 prowizji plus dodatkowe $4000 bonusowej prowizji od ich wypłat!

Dodatkowo kiedy uda Ci się pozyskać czternaście lub więcej osób opłacających abonament miesięczny za konto Titanium, otrzymujesz dodatkową - darmową - pozycję w swojej grupie do obstawienia, tzw. profit position. Dlaczego to takie przydatne? Załóżmy, że znajdujesz prawdziwego "rekina" zainteresowanego rozwijaniem biznesu. Informujesz go, że jeśli dołączy do systemu, zajmiesz pozycję pod nim wspierając go oraz pomagając mu budować i rozwijać biznes. Przy okazji sam korzystasz, bo z tej pozycji otrzymujesz również wszystkie należne prowizje.

http://imagojd.hostthenprofit.com/images/affiliateGraphics2.jpg

Pula bonusowa, to specjalny dodatek motywacyjny dla liderów rekrutacji. Otrzymujesz ją niezależnie od tego, jakie generujesz obroty. GVO rozdziela 10% całkowitego dochodu netto pomiędzy 20 najlepiej rekrutującymi partnerami każdego miesiąca.

http://imagojd.hostthenprofit.com/images/affiliateGraphics3.jpg

Jak więc zmaksymalizować swoje dochody w programie Host Then Profits?
Pozyskaj dziesięć nowych osób w Twoim pierwszym miesiacu. Jeśli znalazłeś się w najlepszej dwudziestce otrzymujesz: szybki bonus na start, prowizję bonusową, standardową prowizję PLUS część puli bonusowej!

Pozyskiwanie większych ilości nowych użytkowników zwielokrotnia nie tylko wielkość bonusu startowego, ale również szansę na zajęcie czołowej lokaty w Tabeli Liderów GVO.

Odp: Plan wynagrodzeń GVO

Warto dodać do QUICK START  BONUS  że jak w jednym miesiącu uda nam się pozyskać
10 partnerów nasz bonus Startowy z 50% rośnie do 75%
25 partnerów bonus startowy to 100%

3

Przeliczmy w takim wypadku QUICK START BONUS:

9 nowych partnerów w miesiącu -    9 x $4.98 = $44.82 prowizji
10 nowych partnerów w miesiącu -  10 x $7.47 = $74.70 prowizji
30 nowych partnerów w miesiącu -  30 x $9.97 = $299.10 prowizji
50 nowych partnerów w miesiącu -  50 x $9.97 = $498.50 prowizji

To się nazywa szybka ścieżka do całkiem niezłych dodatkowych dochodów.

4

By dostawac  jakiekolwiek prowizje to trzeba co miesiąc polecac co najmniej 2 osoby (prow. do 5 poz.) lub 4 osoby (prow do 10 poz.) ?
Czy może jednorazowe polecenie otwiera mozliwość wypłat równiez w dalszych miesiacach?

Część osób będzie chciała po prostu używać - może i po "titanizacji"  smile konta - a niekoniecznie promowac program.

5

@Pitt
Muszą być dwie i/lub cztery osoby opłacone w każdym miesiącu, ale niekoniecznie nowe.

Jednak, żeby dostawać wynagrodzenie z down line trzeba te min. 2 lub 4 osoby osobiście zasponsorować i one z kolei (nie inne w strukturze, ale właśnie te osobiście zasponsorowane) muszą regularnie opłacać abonament. Czy dobrze rozumiem?

7

Wielki pic na wode, jak zwykle oszołomić kilku oszołomów a Ci oszołomią kolejnych. Matrix uzupelnia automatycznie pozycje pod Tobą wiec nawet się nie obejrzysz jak Ci "obcy" zajmą pozycję w twojej strukturze od ktorych nie dostaniesz kasy- więc żegnaj meczing bonusie.

Dlaczego tylko 4 linie- zastanowiliście się? przecież wiadomo, że chcą was wyportkować. Kto na tym zarabia? jak zwykle ten kto cwanie to organizuje. Rozkręcicie im biznes za garść srebrników, a poźniej podniosą ceny, ktoś wymyśli coś lepszego i wszyscy uciekną. Na tym się konczą takie biznesy

Franek napisał/a:

Wielki pic na wode, jak zwykle oszołomić kilku oszołomów a Ci oszołomią kolejnych. Matrix uzupelnia automatycznie pozycje pod Tobą wiec nawet się nie obejrzysz jak Ci "obcy" zajmą pozycję w twojej strukturze od ktorych nie dostaniesz kasy- więc żegnaj meczing bonusie.

Dlaczego tylko 4 linie- zastanowiliście się? przecież wiadomo, że chcą was wyportkować. Kto na tym zarabia? jak zwykle ten kto cwanie to organizuje. Rozkręcicie im biznes za garść srebrników, a poźniej podniosą ceny, ktoś wymyśli coś lepszego i wszyscy uciekną. Na tym się konczą takie biznesy

Franek jeśli ktoś przychodzi do Nas tylko po to, żeby zarabiać i "zaciągać ludzi" do tego biznesu, to życzę mu powodzenia. Ja korzystam z narzędzi i widzę jak działają. Mam porównanie z kilkoma hostingami w kraju i w USA. Złego słowa na GVO nie mogę powiedzieć. Co do innych narzędzi mam takie same zdanie - PEŁEN PROFESJONALIZM. Gdzie indziej nie otrzymałem takiego wsparcia, nie ma tak świetnej ekipy od której się można tak dużo nauczyć ZA DARMO. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie chcesz, nie polecaj. Skorzystaj przez miesiąc z produktów, zobacz jak to wygląda dokładnie, czego możesz doświadczyć, a wtedy pogadamy.
Pozdrawiam.

9

Mógłbym usunąć ten wpis, ale zostawiam go jako klasyczny przykład podejścia osoby, którą stać wyłącznie na publikowanie inwektyw i pustych zarzutów, a nawet nie ma odwagi podać swojego imienia i nazwiska. Niech wszyscy patrzą i uczą się.

Przy okazji, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do działania systemu wypłat oraz czy rzeczywiście firma GVO oferuje i faktycznie wypłaca prowizje to z przyjemnością mogę udostępnić każdemu zainteresowanemu podgląd zestawienia wygenerowanych prowizji przez naszych partnerów. Na moment pisania tego wpisu mamy 484 zarejestrowanych sprzedaży, z których system naliczył już setki dolarów prowizji dziesiątkom partnerów.

Wczoraj sporo osób otrzymało wypłaty swoich prowizji - niech ktoś wytłumaczy "Frankowi", że połowa obecnego obrotu gospodarczego na rynku opiera się na systemie prowizyjno-agencyjnym, a współczesny marketing poleceń jest stosowany przez większość większych marek na rynkach telekomunikacyjnym, motoryzacyjnym, etc.

A poza tym jeśli ktoś nie jest nadal przekonany do zarabiania w programach partnerskich (nie tylko GVO, ale też i w Złotych Myślach, Mieście Szkoleń, mBanku, etc) to szczerze mówię: daj sobie spokój z tym tematem, zajmij się innym sposobem zarobkowania i wszyscy będziemy szczęśliwsi w ten sposób.

10

Jacek Dudzic napisał/a:

Wczoraj sporo osób otrzymało wypłaty swoich prowizji - niech ktoś wytłumaczy "Frankowi", że połowa obecnego obrotu gospodarczego na rynku opiera się na systemie prowizyjno-agencyjnym, a współczesny marketing poleceń jest stosowany przez większość większych marek na rynkach telekomunikacyjnym, motoryzacyjnym, etc.

Jacku, w moim przeczuciu takie osoby, jak "Franek" są niereformowalne i szczerze wątpię, aby dało im się cokolwiek wytłumaczyć. To, co piszesz jest absolutną prawdą, ale dla ludzi, którzy mają jakiś kontakt z rzeczywistością, a tutaj mamy przykład osoby, która dowartościowuje się wyłącznie krytyką wszystkiego, co mu wejdzie w drogę...

Facet przyszedł na nasze forum, aby zwrócić na siebie uwagę i może przy okazji zaszczepić kilku osobom jakiegoś "wirusa sceptycyzmu" i sądzę że najrozsądniejszą reakcją jest zignorowanie, ewentualne odesłanie na takie popularne platformy komunikacji, jak forum portali Onet, Wirtualna Polska, Gazeta, Interia itp... Tam znajdzie audytorium i zrobi karierę :-)

11

Mam pytanie odnośnie  wypłaty prowizji. Po zarejestrowaniu i opłaceniu w GVO powiedzmy tydzien lub dwa przed końcem miesiąca mam np.10 osób zarejestrowanych i z opłatą 9,97. Chciałam się zapytać czy ten bonus szybkiego startu liczy się do końca danego miesiąca czy miesiąc od mojej rejestracji.

12

Rejestrując się  ostatniego dnia miesiąca lub dwa przed końcem i opłacając konto Tytanium jak to się ma do bonusu szybkiego startu.

13

Bonus szybkiego startu dotyczy osób przez Ciebie poleconych w ich pierwszym miesiącu, nie w twoim. Za każdym razem, niezależnie jak długo jesteś w GVO, polecając nową osobę otrzymujesz za ten sam miesiąc bonus szybkiego startu, czyli 50% (albo 75% czy nawet 100%).

14

Słyszałem kiedyś o dodatkowych bonusach takich jak : za bezpośrednie polecenie 100 osób otrzymuję się stały powracający dochód 500 $ miesięcznie. Czy taki bonus nadal działa, nie udało mi się na forum znaleźć takich informacji ? Czy może już został wycofany albo ja coś źle zrozumiałem?

15

To jest tzw. miesięczny bonus rezydualny i można na bieżąco podejrzeć listę osób, jakie go otrzymują po zalogowaniu do konta.

$500 za każde 100 aktywnych bezpośrednio poleconych osób w danym miesiącu. Bonus nalicza się o północy ostatniego dnia miesiąca i jest automatycznie dodawany do należnych prowizji.