Temat: Konkursy tygodniowe GVO Polska

GVO ogłasza specjalne konkursy premierowe wyłącznie dla rynku polskiego!

Konkurs każdorazowo będzie trwały przez tydzień: od poniedziałku godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Jedynym wyjątkiem będzie pierwszy konkurs, który rozpocznie się z chwilą rozpoczęcia premierowego webinaru z Joelem Therienem i zakończy się o północy w niedzielę.

NAGRODY

Firma zapłaci $100 za każde 5 rejestracji z Twojego linku partnerskiego - muszą to być rejestracje potwierdzone opłaceniem pierwszego abonamentu 9.97 po tygodniu. Jeżeli polecisz 20 osób w okresie trwania konkursu otrzymasz 4 x 100 = $400.

Ponadto 3 najlepsze osoby danego tygodnia otrzymają dodatkowe bonusy

• Pierwsze miejsce - $600 (minimum 15 rejestracji)
    Drugie miejsce $400 (minimum 15 rejestracji)
    Trzecie miejsce $200 (minimum 10 rejestracji)

DODATKOWE INFORMACJE

W celu uniknięcia nadużyć i wykorzystania tych konkursów przez osoby nieuczciwe GVO będzie sprawdzała tożsamość osób, które zakwalifikują się do odbioru tychże nagród - będą one poproszone o przesłanie kopii dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Osoby znane mnie osobiście będą przeze mnie rekomendowane bez konieczności takiego kroku.

Z góry przepraszam wszystkich za te utrudnienia - ponieważ GVO oferuje 200% wypłaty prowizji w tym konkursie chciałbym uniknąć jakiejkolwiek wpadki - bardzo łatwo będzie zrazić partnera, a znacznie trudniej potem odbudować jego zaufanie. Wykorzystajmy tę okazję etycznie i pokażmy wielką klasę, jako marketerzy!

Odp: Konkursy tygodniowe GVO Polska

Jacek ma 100% rację lepiej już nie mieć tych 100$ niż zrobić

Sobie negatywną opinię i spalić dalszą współpracę .

Mam nadzieję ze w dobrym stylu zgarniemy trochę kasy ...

Życzę wszystkim powodzenia ...