Temat: Zamawianie karty GVO Payoneer MasterCard

Po rejestracji w GVO Host Then Profits należy przejść do zakładki Edit Your Profile, przewinąć stronę w dół i znaleźć opcję GVO Prepaid MasterCard.

Tutaj jest film, który dokładnie przedstawia procedurę zamawiania karty, na którą firma GVO będzie przesyłała Ci wszystkie należne prowizje i bonusy partnerskie.

http://www.youtube.com/watch?v=mGsxy08_rGw

2

Odp: Zamawianie karty GVO Payoneer MasterCard

Bardzo proszę o informacje jak aktywować kartę
Dziękuję

3

Ale można też zarejestrować się na AlertPay.com i wypłaty otrzymywać na alertpay.

Pozdrawiam PrzemekSzczech.pl,  Zapraszam na darmowy kurs obsługi bloga: www.ebiznesstart.pl

4

@jolantal: masz instrukcję aktywacji wraz z kartą. Logujesz się i klikasz na "activate". Musisz wpisać pełen numer, wybrać PIN i już.

5

Nie trzeba informować GVO o numerze i aktywacji karty ,wystarczy,żebym ją aktywowała

6

Co zrobić jak nie mogę aktywować karty. Podaję poprawną nazwę użytkownika i hasło do karty - mam komunikat 'nieprawidłowe dane'. Już zmieniałam hasło, zmiana poszła poprawnie. Dalej nie chce przyjąć i nie mogę przejść do LOGIN. W instrukcji aktywacji przy karcie podany jest nr telefonu do aktywacji - niestety nie znam angielskiego.

7

Walczyłam długo, a okazało się, że należy podać adres mailowy, a nie nazwę użytkownika. No cóż, nie wszystko było przetłumaczone, gdyż tę informację znalazłam przy logowaniu po angielsku.