Temat: Nowi poleceni i miejsce w drzewku/strukturze

Mam pytania odnośnie do rejestracji osób w strukturze;

Gdzie automat wrzuca polecanych (zasady) i jak to kontrolować?

Jak się zrobić, tak by podpisać osobę w konkretne miejsce, aby wciąż była z naszego polecenia?

Ostatnio edytowany przez MarcinKorbiel (20 11 2011 12:06:56)

2

Odp: Nowi poleceni i miejsce w drzewku/strukturze

Nie wiem dokładnie w jaki sposób system uzupełnia matrycę, ale można kontrolować to wchodząc w edycję swojego profilu i uzupełniając pole "Ustaw spilover/miejsce na:", wtedy nowi poleceni będą lądowali w tym konkretnym miejscu.

3

JakubKlecki napisał/a:

Nie wiem dokładnie w jaki sposób system uzupełnia matrycę, ale można kontrolować to wchodząc w edycję swojego profilu i uzupełniając pole "Ustaw spilover/miejsce na:", wtedy nowi poleceni będą lądowali w tym konkretnym miejscu.

Dziękuje smile  Tego szukałem. :-)

Mimo wszystko jestem ciekaw jak to działa. :-)

4

Z tego, co do tej pory zaobserwowałem - system uzupełnia strukturę od lewej, do prawej strony - dotyczy to naszych bezpośrednio poleconych.

W przypadku, gdy dostajemy partnerów "z góry" - u mnie było tak, że system wrzucał w pierwszej kolejności osoby do środka struktury, następnie umieszczał je po lewej stronie, a na sam koniec - po prawej. Najwięcej jednak zależy od naszego upline, który może sterować budową zespołu i zgodnie z tym, co było wcześniej powiedziane - ustawić spillover na konkretnego partnera.

5

maciek1971 napisał/a:

Z tego, co do tej pory zaobserwowałem - system uzupełnia strukturę od lewej, do prawej strony - dotyczy to naszych bezpośrednio poleconych.

W przypadku, gdy dostajemy partnerów "z góry" - u mnie było tak, że system wrzucał w pierwszej kolejności osoby do środka struktury, następnie umieszczał je po lewej stronie, a na sam koniec - po prawej. Najwięcej jednak zależy od naszego upline, który może sterować budową zespołu i zgodnie z tym, co było wcześniej powiedziane - ustawić spillover na konkretnego partnera.

Dzięki za uwagi. Będę pamiętał przy polecaniu :-)

6

MarcinKorbiel napisał/a:

Mam pytania odnośnie do rejestracji osób w strukturze;

Gdzie automat wrzuca polecanych (zasady) i jak to kontrolować?

Jak się zrobić, tak by podpisać osobę w konkretne miejsce, aby wciąż była z naszego polecenia?

Witam
Dzisiaj zauważyłam ,że mam 2 partnerów oczekujących - co to oznacza? co mogę zrobić- czy to GVO przesyła do nich informację. Proszę o pomoc
Ewa

7

Oczekujący to inaczej nieopłaceni. Rejestrowali się, ale albo zrezygnowali z płatności, albo ich karta nie zadziałała. Możesz napisać do nich z zapytaniem.