Temat: Konto Titanium (dlaczego warto zrobić upgrade)

W backoffice GVO pojawił się duży czerwony przycisk Upgrade to Titanium.

Dlaczego warto zrobić upgrade? Oto lista korzyści:

• Autoresponder - nieograniczona ilość kampanii, w sumie do 20 tysięcy subskrybentów (!)
    Wideohosting - nieograniczona ilość filmów nagranych i hostowanych
    Nieograniczona ilość kont hostingowych/domen/blogów
    Możliwość otrzymywania bonusa dopasowanego (20% wypłat bezpośrednio poleconych użytkowników)

Koszt konta Titanium to $44.95 na miesiąc (ok. 150 zł). Warto zwrócić uwagę, że w GetResponse sam abonament miesięczny za posiadanie bazy 20.000 subskrybentów to kwota 499,95 zł + 23% VAT.

Dla osób, które planują używać usług GVO w znacznym zakresie oraz promować ten program dla celów kapitałowych, upgrade do Titanium wygląda jak bardzo rozsądna opcja, zwłaszcza w kontekście bonusa dopasowanego.

2

Odp: Konto Titanium (dlaczego warto zrobić upgrade)

Nie mogę rozszerzyć konta do TYTANIUM. Po rejstracji 30 października 2011 r. za 1$, zapłaciłem 99.70$ opłaty rocznej. Czy to stworzyło problem? Próba upgrade'u kończy się komunikatem: "Przepraszam, ale nie jesteśmy w stanie przetworzyć tego zamówienia." Czy da się rozwiązać ten problem?  Pozdrawiam.

3

Odp: Konto Titanium (dlaczego warto zrobić upgrade)

Wojtku najlepszym rozwiązaniem będzie szybki email do GVO na adres contactus@support.gvocom.com

Mi nawet w języku polskim odpisali jak powiedziałem że korzystam z google translatora smile

Pozdrawiam PrzemekSzczech.pl,  Zapraszam na darmowy kurs obsługi bloga: www.ebiznesstart.pl