Temat: Co to są profit positions?

Profit Position czyli po polsku pozycja profitowa (jeśli to w ogóle jest po polsku smile to dodatkowa pozycja w Twojej strukutrze - bezpłatna - którą możesz umieścić w dowolnym miejscu, nawet poniżej 10 poziomu.

Jedną taką pozycję otrzymujemy za każde 14 opłaconych kont w swojej strukturze (bez względu na to, kto je bezpośrednio polecił). Im większą mamy strukturę tym więcej system udostępnia nam takich pozycji.

Pozycja profitowa służy do dwóch celów:

• Pierwszym jest przedłużenie matrycy poniżej 10 poziomu. Wystarczy umieścić ją na 10 lub 11 poziomie pod mocno rozwijającą się częścią struktury, aby pobierać prowizje z kolejnych 10 poziomów w dół.

• Drugim jest zwielokrotnienie dochodów z miejsca, gdzie struktura rozwija się najlepiej.

Należy osobiście polecić co najmniej 6 użytkowników GVO, aby "rozbić bank" - taka liczba poleceń jest potrzebna, aby odblokować funkcję pozycji profitowych na własnym koncie.

Aby korzystać z prowizji generowanych pod nasz pozycją profitową musimy umieścić pod nią dwie osobiście polecone osoby. Jeśli posiadamy 10 pozycji profitowych musimy pod każdą z nich umieścić 2 osobiście polecone osoby, aby z wszystkich pobierać prowizje.

Kiedy spełnisz warunek posiadania struktury większej niż 14 aktywnych użytkowników i polecisz osobiście 6 osób do GVO w tym momencie w zakładce Your Downline na samej górze strony pojawi się informacja o ilości dostępnych pozycji profitowych, a także formularz wyboru konta, pod którym chcesz umieścić jedną z nich.

http://f.cl.ly/items/1P3q1h2t1F3s2n0z2o2a/profit.png

2

Odp: Co to są profit positions?

Czyli - o ile dobrze zrozumiałem - w Profit Position znajduje sie wtedy drugi raz np moje nazwisko? Tak jakbym znów się "zarejestrował" i od tego miejsca budował dalej strukturę 10 poziomową?

3

Nie nazwisko, a raczej login z dopiskiem $1, $2, $3, etc. w zależności od kolejnego numeru Twojej profit position. I nie musisz się logować do innego konta - wszystko jest widoczne w Twoim jednym podstawowym koncie.

4

Pozycja profitowa jest bezpłatna czy są jakieś koszty jej utrzymania?

5

Pozycja profitowa jest bezpłatna - żeby z niej zarabiać musisz jedynie wpisać tam dwie osoby ze swojego linku. Najczęściej ustawiasz spillover na swoją pozycję profitową i tam sponsorujesz kilka osób, żeby zawsze mieć dwie aktywne (opłacone).

6

Jeżeli ja mam pod sobą dwie czyjeś pozycje profitowe, to ja z nich dostaję 5%?

7

@turim

Nie, otrzymujesz po 5% od każdej osoby, jaka znajdzie się pod tymi pozycjami. Jedynym wyjątkiem jest, gdy polecona przez Ciebie osoba umieszcza sobie w Twojej matrycy pozycję profitową - wtedy masz 20% bonusa dopasowanego z dochodów z tej pozycji. W taki sam sposób masz 20% bonusa dopasowanego z własnych pozycji profitowych, bo są one jakby oddzielnym konto z oddzielnym rozliczeniem miesięcznym.