Temat: Nie mogę sie zalogować od meetcheap - co robić?

Od ponad miesiąca nie mogę uczestniczyć w zadnym webinarze na meetcheap. Niczego nie istalowalam ani nie odinstalowywalam. Ostatnio większość webinarów się odbywa na meetcheap i nie mogę uczestniczyć w żadnym.

Otwieram okno webinaru i mam szary ekran, gdzie pisze

Odp: Nie mogę sie zalogować od meetcheap - co robić?

Wpis na forum się do połowy skasował - co się dzieje?.

Po wejsciu na wbinar mam szare pole i napis "nie jesteś połączony z żadnym pokojem" - okno nie reaguje na żadne klikanie. Klikam Zaloguj się i nic się nie dzieje.

Czy ktos wie co robić i co się mogło stać.

nie mogę uczestniczyc w żadnym webinarze sobotnim ani żadnym innym.

3

Spróbuj może przeinstalować Adobe Flash Player. Jeśli to nie pomoże to pozostanie kontakt z polskim supportem w Twoim panelu Meetcheap.

Jestem kompletnie załamana - praktycznie nie moge obejrzeć żadnego webinaru. Probowałam wszystkiego - instalacji flasza, róznych przeglądarek, wszystko na nic. Dziś przepadł mi kolejny ciekawy webinar. Wykupiłam dostęp do kursu z webinarami, których nie mogę oglądac.
Zalogowałam się do panelu GVO i próbowalam uruchomić konferencję - tez sie nie da. Kiedyś normalnie właczałam konferecje i robiłam z koleżanką konferencje na próbę i wszystko dzialało.

Szukałam w google rozwiązanie - nie ma, nikt na ten temat nie pisze. Pytałam też różnych ludzi i nikt nic nie wie.

co to może być???????????

Niby jestem zdecydowana, żeby wycofać sie z gvo ale jeszcze się zastanawiam. Nic nie zarobiłam na tym ale wszystko technicznie dziala dobrze. Ten problem z oglądaniem konferencji nie ma nic wspólnego z gvo tylko z moim laptopem ale po co mi to wszystko jak nie mogę korzystac zkonferencji.

Gdyby ktoś mial jakiś pomysł to napiszcie.